Fotoselli Kapı Sistemleri

İzmir Fotoselli Kapı

Fotoselli Kapı Sistemleri İzmir

Fotoselli kapı , bina giriş ve çıkışlarına uygulanabilecek en prestijli çözüm olarak son zamanlarda çokça talep edilmektedir. Gerek estetik görünümü gerek fonksiyonel yer kazanımı ile bina girişine genişlik ve derinlik kazandırır.

Girişin yoğun olduğu tüm binalarda güveniği arttırmak , giriş ve çıkışları kontrol altında tutmak, ısı kaybını ve enerji tasarrufu sağlamak maksadı ile  tercih edilmektedir.

Otomatik yana kayar fotoselli kapılar, yerden tasarruf sağlar, şık ve çağdaştırlar. Doğal gün ışığından faydalanmak ve görsel kıstasların yerine getirilmesi söz konusu olduğunda, cam olanları idealdir. Fotoselli kapı ile bina içerisinde her çeşit kullanım talebi gerçekleştirilmektedir.

Kendinden açılır kapanır kapı sistemi olması nedeni ile binaların giriş ve çıkışları çok daha hızlı ve güvenlidir. Ayrıca ısı binadaki ısı kaybını önlemeye yardımcı olduğu için özellikler tercih edilmektedir.

fotoselli kapı servisi izmir

Fotoselli Kapı Çeşitleri

Kullanım amacına ve kanat genişliğine göre bir çok çeşit otomatik kapı modeli ve çeşidi vardır.

  • Yanakayar Fotoselli Kapı
  • Manetli Profilsiz Fotoselli Kapı
  • Tek Kanat Fotoselli Kapı

Kullanım Alanları

Günümüzde, fotoselli kapılar her bina çeşidi için artık normal özelliklerden biri haline gelmiştir.Süpermarketler , Havalimanları , Gar ve Terminaller, Oteller  Hastaneler, AVM ler kadar yaygınca kullanılmaktadır.

Fotoselli Kapı Fiyatları

Fotoselli kapı fiyatları geçmiş yıllara nazaran kullanımın artması, üretici sayısının artması gibi etkenlerden dolayı daha ekonomik bir hale gelmiştir. Fotoselli kapı fiyatları , kullanılan motor ve aksesuarlarının kalitesi ile kapı kanat uzunluklarıtarafından  belirlemektedir.

Cenap panjur olarak 30 yıllık deneyimimiz ile her türlü mekanın fotosel kapı sistemi kurulumu ve tamiri hizmetlerini sunmaktayız. İzmir fotoselli kapı fiyatları hakkında detaylı bilgi için bizi aramanız yeterlidir. Yerinde ücretsiz keşif işleminden sonra en sağlıklı fiyatlandırma ve teklif tarafınıza sunulmaktadır.

Fotoselli Kapı Avantajları

Bu kapıların en büyük 3 avantajı şunlardır:

  • Kolay Geçiş
  • Enerji Tasarrufu
  • Hijyen

Kolay geçiş,hijyen ve enerji tasarrufu (doğa-dostu konsepti). Kapıyı açmak için fiziksel bir güce ihtiyaç yoktur. Kapı geçiş alanına girer girmez sizi algılar ve kendiliğinden açılır. Engelli yayaları da hesaba kattığımızda, otomatik kapıların önemini daha kolay kavrarız. En az kolay geçiş kadar önemli bir konu daha; Hijyen.