İzmir Cam Balkon Sistemleri

Cam Balkon İzmir

İzmir Cam Balkon

Diğer adı Katlanır Cam Balkon ya da sürme cam balkon olarak tabir edilen balkon camlama sistemidir.  Cam balkon fiyatları İzmir ve modelleri konusunda balkon camlama firmamız ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Uygun fiyatlar ile en kaliteli ürünleri sunan İzmir firmaları arasında güçlü bir yer edinen cam balkon firmamız yılların verdiği deneyim ile balkonlarınızı camlama konusunda büyük bir hassasiyetle çalışmaktadır.

Siz de bize güvenen mutlu müşterilerimizin arasına katılın. Güzel şehir İzmir’de yer alan balkonlarınızı, teraslarınızı ve mekanlarınızı daha kullanışlı hale getirmek ve dört mevsim tercih ettiğiniz şekilde kullanabilmeniz için her gün dur durak bilmeden çalışıyoruz.

Ürün Grupları

  • Katlanır Cam Sistemleri,
  • Sürme Cam Balkon Sistemleri,
  • Hareketli Cam Sistemleri,
  • Küpeşte Sistemleri
  • Pencere Sistemleri,

cam balkon fiyatları izmir

İzmir Cam Balkon Firması

Balkonlar dış iklime açık mekanlardır. Dolayısıyla sistemin tüm elemanlarının, dış iklim dayanımlı olması gerekir. Cambalkon sistemlerinin ana unsuru olan, taşıyıcı rulman ve aksam parçalarının, mutlaka “paslanmaz” krom-nikel malzeme ile üretilmesi gerekmektedir.

Alıcılar, firma ile mutlaka yazılı sözleşme yapmalı, sözleşmelerinde paslanmaz rulman ve paslanmaz aksam maddelerini kesinlikle kayıt altına almalıdırlar. Firmalar, teker ve aksam takımlarının paslanmaz olduğunu iddia ediyorsa, “rulmanlarının” paslanmaz olup, olmadığı sorgulanmalıdır.

Cam balkonlar ülkemizde 10 yıldan biraz daha uzunca bir süredir kullanılmaktadır. İzmir’de de birçok yerde denk gelmişsinizdir. Cam balkon sistemleri nedir sorusunun cevabı, en basit manasıyla, balkonların etrafının tamamen cam ile çevrelenmesi ve bu alanların da kapalı bir mekan gibi kullanılmasıdır.

Ancak cam balkon sistemleri yalnızca balkonlar için değil; teraslar, restoranlar ve kafeler gibi farklı alanlar için de kullanılabilmektedir. İzmir cam balkon firması olarak yukarıda belirttiğimiz tüm mekanlara bu uygulamaya söz verdiğimiz tarih ve kalitede uygulamaktayız.

Cam Balkon Her Yere Uygun mudur?

Yukarıdaki sorunlara ek olarak cam balkon sistemleri yerel yönetimler ve konut sahipleri arasında sorun yaşanmasına da neden olabilir. Çıkma nitelikteki balkonların PVC ve cam ile kapatılması ruhsat gerektirmektedir.

Gömme tipteki balkonlar içinse ruhsat gerekmez; ancak binanın mimari güzelliği değişeceğinden kat maliklerinin 4/5’inin rızası alınarak tadilata başlanılması gerekmektedir.

Cam balkon sistemleri uzun ömürlüdür ve çok ciddi enerji tasarrufu sağlar, ayrıca balkonunuzun keyfini her mevsim sürebilirsiniz.

Cam Balkon Fiyatları İzmir

Cam balkon fiyatları İzmir Cenap panjur olarak müşterilerimize en iyi fiyat ve ödeme koşulları ile hizmet etmeyi hedefleyerek , en ucuz cam balkon fiyatları konusunda kaliteden ödün vermeden hizmet sunmaktayız.

Cam balkon fiyatları nasıl hesaplanır sıkça merak edilen bir sorudur. Tıpkı diğer ürünlerde olduğu gibi firma olarak ücretsiz keşif hizmetimizin ardından elde ettiğimiz m2 kare hesabı üzerinden ve cam balkon uygulamasının yapılacağı yerin koşulları göz önüne alınarak bir teklif verilmektedir.  Cam balkon fiyatları izmir cenap panjuru telefon ile arayarak ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz.