Panjur Sistemleri

İzmir Panjur Sistemleri

Firmamız İzmir  panjur sistemlerini yüksek kalite ve ileri teknolojiyle üretmektedir. Bu sayede panjurlarımıza farklı alanlara göre kullanım kolaylığı ve son derece zevkli bir görünüm kazandırmaktayız. Üstün dayanıklılığa ve profilde tatlı eğime sahip panjur sistemlerimiz özellikle geniş ve büyük panjurlarda bir avantaj sağlamaktadır. İzmir’de Panjur sistemleri günümüzde ev, işyeri ve diğer yapı sistemlerinin vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Komple tadilat alanında Pencere Kolu, Panjur Motoru, Panjur İpi, Panjur Kolu gibi teknik değişimlerin çözümünde de İzmir’de hizmet vermekteyiz.

Panjur Sistemlerinin Avantajları?

 • Güneş ışığından koruma,
 • Kötü hava koşullarından koruma (yağmur, rüzgar, fırtına),
 • Sesten ve gürültüden koruma,
 • İstenmeyen gözlerden koruma,
 • Yalıtım sağlama,
 • Mütecavizlerden koruma,
 • Binadaki ışık koşullarını istenilen şekilde ayarlayabilme,
 • Ek ilavelerle uçan haşarelerden koruma,
 • Binanın cephe dekorasyonu ile uyum sağlayacak ve görünümü güzelleştirecek renk seçenekleri.

izmir panjur fiyatları

Monoblok Panjur / Gizli Panjur Uygulamaları

Monoblok panjur sistemleri, dış cephede mimari estetiği bozmayan, kutu payı düşülerek, doğramalar ile birlikte iç cepheye monte edilebilecek şekilde tasarlanmış bir panjur sistemidir. Monoblok Panjurlar her türlü yeni yapılarda ve tadilatlarda her marka pancerelerin üzerine monte edilebilen, plastik kutulu, yalıtımlı, son derece estetik ve modern görünümü ile güvenlik ihtiyaçlarınızın yanısıra her türlü projeye kolaylıkla uyum sağlar.

Panjur Sistemleri; güvenliğin, ısı ve ses yalıtımının gereksinim duyulduğu her yerde mekanlarımıza çözüm sunar. Günümüzde sıklıkla yaşadığımız hırsızlık olayları, kazalar, sokaklara taşan eylemler önem verdiğiniz mekanlar için koruma sağlar. Panjur Sistemleri güçlü materyalleri ve sorunsuz kullanımı sayesinde tüm gereksinimleri ve avantajları sunabilecek en etkin çözümdür.

Panjur Sistemleri binaların yapım aşamasında uygulanabildiği gibi sonradan da her türlü mimari dizayna zengin renk seçenekleriyle kolayca uygulanabilir. Kışın %25 ısı yalıtımı sağlar. Yazın aşırı sıcaklardan korur. Dışarıdaki gürültüyü 10 desibele kadar düşürür. Yağmur, fırtına ve şiddetli rüzgarlardan korur.

İzmir Panjur Fiyatları

Evinizde ya da ofisinizde daha profesyonel bir hava yaratmak, Güneş ışıklarını engellemek, geceleri ışıkları yanan evinizin ya da ofisinizin dışarıdan gözlenmesinin önüne geçmek, Ev yada ofisinizin güvenliğini artırmak gibi çeşitli amaçlar için kullanmayı tercih edebileceğiniz en iyi çözümler arasında dıştan takma panjur sistemleri gelmektedir.

Cenap panjur olarak panjur fiyatları hakkında müşterilerimize bilgi vermeden önce ücretsiz keşif hizmeti verip , istenilen model ya da tipe göre en uygun panjur fiyatları teklifini sunmaktayız .

 • Klasik panjur fiyatları
 • Monoblok panjur fiyatları
 • Otomatik panjur fiyatları

izmir panjurcu

izmir panjur tamiri

Panjur Tamiri

İzmir genelinde her tip ve modeldeki panjur sistemleri için panjur tamir hizmeti sunmaktayız. Eskimiş, yıpranmış ve bazı özelliklerini kaybetmiş panjurlarınız en kaliteli malzeme ve işçilik ile kısa sürede tamir edilmektedir. Panjurlarınız ilk günkü gibi çalışır.

Panjur İpi değişimi , kırık panjur tamiri , eksik panjurların tamamlanması, açma kapa sistemlerinin bakımı veya tamiri %100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışan deneyimli ustlarımız ve teknik kadromuz tarafından tamir edilmektedir. Panjur tamiri için bizi aramanız yeterlidir.

İzmir panjur tamiri için gereken tüm malzemeler ve aksesuarlar tarafımızca temin edilmektedir. Avrupa’nın ve Türkiye’nin önde gelen panjur malzemeleri üreticileri ile çalışmakta ve tamirini yaptığımız panjurlara bu kaliteli ürünleri kullanmaktayız.