İzmir PVC Kepenk Sistemleri

PVC Kepenk İzmir

İzmir PVC Kepenk Sistemleri

Cepheye açılan kepenk kanatları isteğe bağlı olarak tek kanat veya sağa ve sola katlanır tipte çift ya da dört kanat şeklinde yapılabilmektedir. İsteğe bağlı kanat içi kanat uygulaması da yapmaktayız.

Estetik tasarımı ve işlevselliği ile PVC kepenk sistemleri olumsuz hava koşullarına karşı alternatif çözümlerden biridir. Günümüzde güvenlik amaçlı veya sert iklim koşullarından korunmak için kullanılan kepenk sistemleri, kullanıcılara hem güvenli hem de sıcak bir ortam sağlıyor.

PVC Kepenk Sistemleri Teknik Özellikleri?

PVC kepenk kullanımı ev, yazlık , villa veya iş yeriniz için enerji tasafrufu ve güvenlik gibi avantajlar sağladığı gibi dekoratif görünümü sayesinde değer katmaktadır.

  • İzmir Pvc Kepenk sistemleri Tüm Pvc pencere ve kapı sistemi serilerine uyumludur,
  • 140 cm genişliğe ve 240 cm yüksekliğe kadar ulaşan ölçüleriyle tüm farklı kapı ve pencere sistemlerinde kolaylıkla kullanılabilir.
  • 80 mm x 35 mm ölçülerinde ve 67º’lik açıdaki hareketsiz lamel sistemi sayesinde güneş ışınlarının içeri girmesini engeller.
  • Sabitleme seçeneği sayesinde havalandırma mazgalı olarak ta kullanma olanağı sağlar.
  • Tek kanat uygulamalarında kullanılabildiği gibi, kanat adaptör profili yardımıyla çift kanat uygulamalarında da güvenle kullanılabilirler.

pvc kepenk izmir

İzmir Pvc Kepenk

Pvc Kepenk Sistemleri tek kanat, sağa ve sola açılan tipte olup, Buna ilave olarak çift kanat veya katlanarak açılan dört kanat uygulaması, kullanıcılarına avantajlar sağlamaktadır. Her türlü projeye uyum sağlayan İzmir Pvc Kepenk Sistemleri, zengin aksesuar seçenekleriyle geleneksel mimari ve dekoratif beklentilerinize ideal çözümler sunduğu gibi, yapılarınızda da içten dışa doğru kontrollü koruma sağlar. Yapılarınızın dış yüzeyi ile uyumlu tasarımı, doğal ahşap desenli laminasyon kaplama seçenekleri, estetik görünümleri ve işlevsellikleri ile yaşam alanlarınıza konfor ve kolaylıklar kazandırır.

PVC Kepenk Fiyatları

PVC kepenk fiyatları uygulama alanının büyüklüğüne, istenen model ve özelliklere ve kanat sayısına göre farklılıklar göstermektedir. izmir panjur Cenap Panjur sistemleri olarak kaliteden taviz vermeden , binanın ve çevrenin mimari özellikleri de göz önüne alınarak istenen otomatik kepenk izmir modeline karar verildikten sonra size en sağlıklık şekilde ve uygun ödeme seçenekleri ile pvc kepenk fiyat teklifimizi sunmaktayız. Ücretsiz keşif ve tekli almak için bizi aramanız yeterlidir.