Sineklik Sistemleri

Sineklik Sistemleri İzmir

İzmir Sineklik Sistemleri

En kaliteli sineklik sistemleri için doğru adrestesiniz…İzmir Katlanır sineklik sistemlerimiz uygulandığı pencerelerde bakım gerektirmeyen dekoratif tülüyle çok kolay kullanılabilen ve katlanılabilen bir sinekliktir. Bu alanda geniş renk seçenekleri ve ürün yelpazemizle İzmir’de her eve ve her alana uygun sineklik sistemlerimiz mevcuttur. Ayrıca siz değerli müşterilerimizin sineklik sistemlerinde gerekli malzemelerin değişimi (sineklik teli, sineklik profili, sineklik kapı vb.) ve satışını da gerçekleştirmekteyiz.

 İzmir Sineklik Özellikleri ve Avantajları

  • %100 haşere koruması sağlar,
  • Dayanıklı ve şeffaf kumaş,
  • Güzel manzaranızı engellemez.
  • Kanat ve kasa olmak üzere iki alüminyum profilden oluşur.
  • Haşerelerden korumanın yanı sıra gölgelik görevi de görür.
  • Hızlı üretim ve kurulum.
  • İçinde kuvvetli kimyasallar olan sinek ilaçlarına ihtiyacınız kalmaz.
  • İçten ve dıştan çarpmalara karşı dayanıklı.
  • Bileşenlerini tedarik etmek oldukça basit (sineklik, aksesuar ve alüminyum profil).

sineklik fiyatları izmir

Karşıyaka Sineklik Sistemleri

İlkbaharın gelmesiyle her tarafta görülmeye başlayan yaz aylarının korkulu rüyası olan sinekler , diğer küçük haşerelere ve böceklere karşı huzurlu ve sorunsuz bir yaz geçirmeniz için İzmir sineklik firması tüm olanaklarını sunuyor. Pencereleriniz için özel olarak geliştirilmiş olan sinekliklerimiz İnce, Modern ve kaliteli üretilmektedir. Her türlü iklim şartlarına dayanıklı Avrupa’dan ithal tüller; kışın ürünün çıkarılmasına gerek duymadan kullanımını sağlar.

İzmir Pileli Sineklik markasıyla Cenap PVC olarak sizlere uzun yıllardır hizmet vermeye devam ediyoruz. Her geçen gün üretim teknolojimizi artırarak hedefimiz olan %100 müşteri memnuniyeti sağlamak için çalışıyoruz. Yaz günlerinin keyfini sürmek istediğiniz özel mekanlarınızın etrafını sineklik ile kaplıyor, size yaşanılası mekanlar oluşturuyoruz. Size de İzmir’de bu sineksiz mekanların keyfini sürmek kalıyor.edilir.

Sineklik Montajı ve Sineklik Tamiri

Karşıyaka sineklik firması olarak sineklik Modellerimizden isteğinize göre Sabit Sineklik, Sürmeli Sineklik, Pileli Sineklik ve Menteşeli sineklik gibi ürünlerimizden istediğiniz modeli seçebilir ve montajını yaptırabilirsiniz. Son yıllarda İzmir bölgesinde en çok tercih edilen gerçekten kaliteli olan pileli sineklik modelidir.

Özellikle kapılar ve pencereler için tercih edilmekte ve tavsiye etmekteyiz. Akordiyon şeklinde açılır kapanır. Aşağı yukarı veya sağa sola hareket edebilir. Çoğunlukla kapılarda tercih edilir.

Sineklik Fiyatları İzmir

Sineklik fiyatları uygulamanın modeline yada tipine göre farklılar göstermektedir. Uygulamanın yapılacağı cam ya da kapı sayısı , metrekare büyüklüğü sineklik fiyatlarını etkileyen faktörlerdir.

Cenap panjur olarak izmirde sineklik uygulamaları için ücretsiz keşif hizmetinin ardından size sağlıklı bir fiyat teklifi sunmaktayız. Uygun ödeme koşullarımızdan faydalanmak için bizi telefon ile aramanız yeterlidir. İzmir sineklik fiyatları konusunda her zaman iddialıyız…